Kullanım Şartları

Bu web sitesine göz atmaya ve kullanmaya devam ederseniz, Doviz365.com ve sizinle aramızdaki ilişkiyi düzenleyen "Sözleşmeyi" tanımlayan Gizlilik Politikamızla birlikte aşağıdaki kullanım şartlarına uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

"Biz", "Bize" ve "Bizim" terimleri Symmetric Technologies, Inc. anlamına gelir. "Siz" terimi web sitemizin bir kullanıcısına veya izleyicisine karşılık gelir.

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir ("Şartlar" veya "Servis Şartları"):

Bu web sitesinin sayfalarının içeriği genel bilgileriniz içindir ve yalnızca kullanım içindir. Haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Döviz kurlarını araştırmanızı ve karşılaştırmanızı sağlayan bağımsız bir çevrimiçi hizmet sunuyoruz.

Hizmetimizi kullanmanız ücretsizdir. Web sitesinde reklam verebilecek üçüncü taraflardan bir ücret ve / veya komisyon alıyoruz.

Bu site tarafından sağlanan veriler ve beraberindeki belgeler veya iletilenler yalnızca bilgi amaçlıdır ve fon talebi ya da ticaret önerisi olarak tasarlanmamıştır.

Sitede yer alan hiçbir şey, yatırım, yasal, vergi, muhasebe veya diğer profesyonel tavsiyelerde bulunma amacı taşımamaktadır ve finansal kararlar almak için sitenin kullanımı yoluyla sağlanan veya erişilebilen raporlara, verilere veya diğer bilgilere güvenmemelisiniz. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce durumunuza göre özel tavsiyeler ve / veya burada verilen bilgilerin doğruluğunu doğrulamak için uygun bir uzmana danışmalısınız.

Ne biz ne de üçüncü şahıslar, bu web sitesinde bulunan veya teklif edilen bilgilerin ve malzemelerin belirli bir amaç için doğruluğu, doğru zamanı, performansı, eksiksizliği veya uygunluğu ile ilgili hiçbir garanti vermeyiz. Bu tür bilgi ve materyallerin yanlışlıklar ya da hatalar içerebileceğini kabul etmektesiniz ve bu tür yanlışlıklar ya da hatalar için yükümlülüğü yasaların izin verdiği ölçüde kapsam dışında tutuyoruz.

Hataların düzeltileceğini veya siteyi veya onu kullanıma sunan sunucunun virüs veya bug içermediğini garanti edemeyiz.

Bu siteyle ilgili bilgilerin okunması veya yorumlanması sonucu ortaya çıkan herhangi bir eylem veya ihmal sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz. Web sitemizde yer alan bilgilerin doğru ve güvenilir olmasını sağlamak için makul bir gayret göstermekteyiz, ancak bilgiler "olduğu gibi" ve "mevcut olarak" verilmektedir ve zamanla eski hale gelebilir. Web sitesi, güvenilir olduğuna inanılan ve iyi niyetle ve makul bir özenle hazırlanmış kaynaklardan elde edilen bilgileri içermektedir. Web sitesinde yer alan bilgiler genel amaçlar içindir ve herhangi bir özel olguya uygulanması tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Bu web sitesinde verilen bilgilerin uygunluğu, eksiksizliği, kalitesi veya tamlığı ile ilgili hiçbir garanti vermeyiz.

Web sitemiz aracılığıyla size veya bilgisayar sisteminize iletilen gecikmeler, arızalar, eksiklikler veya iletilen bilgilerin, virüslerin veya diğer kirletici veya yıkıcı özelliklerin kaybı için sorumluluk kabul etmiyoruz.

Verdiğimiz hizmetle ilgili olarak, yürürlükteki yasalar uyarınca izin verilen en yüksek ölçüde sorumluluk kabul etmiyoruz. Kâr kaybı gibi doğrudan veya dolaylı zararlar dahil olmak üzere herhangi bir kayıp, hasar veya gider için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. Bu sorumluluk sınırlaması, ihmalimizin doğrudan bir sonucu olarak ortaya çıkan kişisel yaralanma veya ölüm için geçerli değildir.

Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgi veya materyali kullanımınız tamamen bizim sorumluluğumuzda değildir. Bu web sitesi aracılığıyla sunulan tüm ürün, hizmet veya bilgilerin sizin özel gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Sitenin herhangi bir kısmından veya bu Şartların herhangi birinden memnun değilseniz, tek ve münhasır çareniz sitenin kullanımını sonlandırmaktır.

Size veya site aracılığıyla sağlanan bilgileri veya materyalleri kopyalayamaz, çoğaltamaz veya görüntüleyemezsiniz. Ücretsiz widget'larımız orijinal olarak sunulan formatlarında ve sadece amaçlarına uygun olarak kullanılmalıdır.

Web sitemizin oranlarının / fiyat verilerinin kazınması kesinlikle yasaktır.

Web sitemizin çalışmasını engellememelisiniz ya da sitedeki güvenliği engellememelisiniz, kurcalamayınız ya da hacklemeyiniz ya da bilgisayar sistemimizi, sunucumuzu, web sitemizi, yönlendiricimizi ya da internet bağlantılı başka herhangi bir cihaz ya da hizmeti bozmaya çalışmamalısınız.

Başka bir bilgisayar sistemine veya web sitesine yetkisiz erişim sağlamak için web sitesini kullanmamalısınız.

Web sitemize girerken şunları yapamazsınız: (i) yazılım virüsleri, solucanlar, Truva atları veya diğer zararlı bilgisayar kodları, dosyalar, scriptler, ajanlar veya programlar içeren materyaller gönderemez veya saklayamaz; (ii) hizmetin veya içinde yer alan verilerin veya web sitemizin, sunucularımızın veya ağlarımızın bütünlüğünü veya performansını etkilememek veya bozmak; (iii) web sitesine veya ilgili sistemlerine veya ağlarına yetkisiz erişim sağlama girişimi; veya (iv) sistemimize makul olmayan veya orantısız bir şekilde büyük yük getiren herhangi bir işlem yapmak;

Web sitemiz yalnızca kişisel kullanımınıza yöneliktir (makul ve rahatsız edici olmamalıdır, hakaret edici veya herhangi bir yasa veya düzeni ihlal eden). Ticari kullanım amaçlı değildir ve bu web sitesinde yer alan hiçbir materyale veya bilgiye herhangi bir ticari veya yasal olmayan amaçlarla erişmenize, bunları kullanmanıza veya kopyalamanıza izin verilmez.

(İ) hizmeti başka bir uygulamanın içinden "iframe" veya "frame" olarak yerleştiremezsiniz; veya (ii) (a) rekabetçi bir ürün veya hizmet oluşturmak için tersine mühendislik yapmak veya web sitesine erişmek, (b) web sitesiyle ilgili olanlara benzer fikirler, özellikler, işlevler veya grafikleri kullanarak bir ürün oluşturmak veya (c) Hizmetle ilgili her türlü fikri, materyali, özelliği, işlevi veya grafiği kopyalamak.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitenin içeriğiyle ve sitede kullanılan tüm ticari markalar veya markalar ile ilgili olarak sahip olunan ve tüm haklar bize aittir. Herhangi bir şekilde veya hiçbir şekilde, materyali veya bilgiyi indirmeyi, web sitemizden açıkça davet edilen veya web sitemizde belirtilenler dışında hiçbir şekilde değiştiremez, kopyalamaz, çoğaltamaz, gönderemez, iletemez veya dağıtamazsınız.

Bu web sitesinin izinsiz kullanımı, tazminat talebine yol açabilir ve / veya bir suç olabilir.

Zaman zaman bu web sitesi başka web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar size daha fazla bilgi sağlamada kolaylık sağlamak için sunulmuştur. Bu tür diğer web sitelerini onayladığımızı göstermezler. Bağlantılı web sitelerinin içeriğinden sorumlu değiliz. Bu üçüncü taraflarca sağlanan mal veya hizmetlerin kalitesini temsil etmiyoruz ve bu sitelerin içeriği veya kullanılabilirliği üzerinde herhangi bir kontrolümüz yok. Size sağlayabilecekleri hizmetler veya mallar için sorumluluk kabul edemeyiz.

Malın ve hizmetlerin teslimatı ve ödemesi dahil, Hizmetin kullanımına ilişkin üçüncü taraflarla (reklam verenler dahil) yapılan tüm işlemler ve bu anlaşmalarla ilgili diğer şartlar, koşullar, garantiler veya temsiller yalnızca sizle reklam veren veya başka bir üçüncü taraf arasındadır. Bu tür işlemlerin hiçbir bölümünden sorumlu değiliz veya sorumluluk kabul etmeyiz.

Kullanım Şartlarını, size özel bir bildirimde bulunmaksızın istediği zaman değiştirebilir veya değiştirebiliriz. En son Kullanım Şartları bu sitede yayınlanacaktır ve siteyi kullanmadan önce bu Kullanım Şartlarını gözden geçirmelisiniz. Yeni araçlar ve kaynakların yayınlanması dahil, siteyi güçlendiren veya geliştiren her yeni özellik Kullanım Şartlarına tabidir. Bu tür değişikliklerden sonra sitenin sürekli kullanımı, bu tür değişikliklere rıza göstermeniz anlamına gelir.

Kullanım Şartlarının herhangi bir hükmünün geçersiz olması veya başka şekilde uygulanamaz olması durumunda, geri kalan hükümlerin uygulanabilirliği bu şekilde bozulmaz.

Kullanım Şartlarının herhangi bir hakkını veya hükmünü kullanmamayı veya uygulamamamızı, bu hak veya hükmün feragatı teşkil etmez. Kullanım Şartları, sizinle aramızdaki anlaşmanın tamamını oluşturur ve sizinle aramızdaki önceki anlaşmaların yerine geçen (Kullanım Şartlarının önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) siteyi kullanımınızı düzenler.

Bu Sözleşme size bildirmeden tarafımızca üçüncü bir tarafa devredilebilir.

Bu Anlaşma, Amerika Birleşik Devletleri ve Massachusetts Eyaleti'nin yürürlükteki yasalarına göre yönetilir ve yorumlanır.

Son Güncelleme: 4 Ocak 2019